| marulverde01 a întrebat:

Ce credeti ca ar trebui facut intr-o relatie pentru a evita certurile? In fiecare zi ma cert cu prietenul meu din motive neimportante, mereu vrem sa o terminam definitiv dar ne impacam dupa 2-3 zile, nu putem sta nici separati, nici impreuna. Ce sa facem sa nu ne mai certam intruna?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Separarea e solutia definitiva pentru ca odata obisnuiti cu cearta nu mai e cale de intoarcere. Doar in filme exista impacari.

| Mell1321 a răspuns:

Sa discutati problemele care va creaza certuri, nu sa va certati.