| soniaaamariaa a întrebat:

Eu si prietenul meu suntem intr-o situatie mai complicata...ma rog nu asa complicata.Astazi i-am spus ca ies cu prietenele la mall si l-am intrebat daca vine cu mine,si a spus ca ma suna cand iese cu prietenii lui sa ne intalnim. nu m-a sunat, iar apoi ne-am intalnim diin intamplare la aceeasi cafenea. M-AM siMTIT ORIBIL. ce as putea face?

9 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Poate avea în plan să te sune exact atunci, iar prezenta ta acolo a făcut să nu mai fie nevoie happy

| caterinasmile a răspuns:

Hei! Nu prea stiu multe detalii despre relatia voastra dar cred ca este foarte importanta comunicarea.Cred ca ar trebui sa vorbesti cu el despre aceasta imtamplare.Stiu ce ai simtit si stiu cat de nasol este.Mi s-a intamplat si mie si nu stiam ce sa fac pana am prins curaj si am discutat cu el aceasta problema si nu s-a mai repetat pentru ca ne iubim si vrem sa mearga relatia.

| VadTot a răspuns:

Pai de ce sa te simti oribil poate ar fi vrut sa fie si el doar cu prietenii lui si atit! Doar nu era cu vreo fata ceva..sau tu erai cu vreun baiat? Probabil a uitat sa te mai sune sau nu a mai dorit sa te mai deranjeze! Si sa te lase mai libera sa nu te streseze. si sa fie si el un pic mai liber " ok? Asa ca nu ai de ce sa te simti Oribil~~!

| Wihox a răspuns:

Ai putea sa faci o salata de fructe. Dar sa pui si niste zahar. Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este complicat deloc.
Vorbeste sincer cu el si spune-i ca nu te gandeai ca o sa va intalniti acolo si ca a fost ideea unei prietene sa mergeti la cafenea.
Nu ai de ce sa te simti oribil.happy Coincidentele fac parte din viata noastra!happy
Bafta!

| regelealb a răspuns:

...poate a fost o intamplare sa fiti in acelasi loc....cred ca nu trebuie sa faci nimic

| Dvxy97rulov a răspuns:

El cu cine era?

| Scuturici a răspuns (pentru Wihox):

Omule, te-ai drogat cu aer, sau ce? rolling on the floor Ce legatura are ce ai zis tu, cu intrebarea? rolling on the floor

| Wihox a răspuns (pentru Scuturici):

A intrebat ce ar putea sa faca. In timp ce mananca salata de fructe nu se mai gandeste la el!