| pisycootszataa a întrebat:

exista pastile care daca iei una nu iti mai vine menstruatia in acea luna.thinking [ am auzit si eu] [[[[[ funda]]]]]]]]

Răspuns Câştigător
| Purec a răspuns:

Ok.daca e doar o intrebare si nu vrei sa folosesti happy pastilele se numesc Orgametril si trebuie sa iei 14 zile, cate una pe zi. Dar sincer iti zic nu merita sa te joci cu organismul tau happy

4 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Nu. Dar poti oricand sa faci sex neprotejat si nu iti mai vine menstruatia 9 luni laughing)

| Purec a răspuns:

Acum lasand gluma, exista asa ceva...dar nu iti recomand sa te joci cu asa ceva ca e riscant. De ce vrei sa iti intarzii menstruatia?

| pisycootszataa explică (pentru Purec):

Nu e vorba de asta...dar am intrebat si eu ca asa am auzit etc happy

| Purec a răspuns (pentru pisycootszataa):

Ok.daca e doar o intrebare si nu vrei sa folosesti happy pastilele se numesc Orgametril si trebuie sa iei 14 zile, cate una pe zi. Dar sincer iti zic nu merita sa te joci cu organismul tau happy

| abcdefuck a răspuns:

Nu cred ca existahappy