| SperantaPierduta a întrebat:

exista vreun risc ca fata sa ramana insarcinata daca ia anticonceptionale, iar baiatul nu a ejaculat inauntru?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Riscuri sant daca se ia dupa 24 de ore.

| noescape a răspuns:

Putea si ejacula in ea atata timp cat AC au fost administrate corect.

| Brâncuşi a răspuns:

Nu ai absolut nici un riscwinking... Funda? si cand mai faci dragoste mai folositi si voi prezervativul ca de asta a fost creatwinking

| varanudorm a răspuns (pentru Brâncuşi):

Ce rost are daca ia anticonceptionale sa mai foloseasca si prezervativul? Si steriletul sau inelul vaginal au fost facute tot pentru protectie. asta nu inseamna ca le folosesti pe toate odata

| GoguSteriade a răspuns (pentru Brâncuşi):

Schioapo, tu mai bine vezi-ti de proteza ta. Daca fata sta pe anticonceptionale la ce mai folosesc si prezervativul? Eu inteleg ca vrem cu totii o lume ideala, dar AC-urile sunt deja suficiente.

| AriannaAri a răspuns:

Nu.

| plosnitapufoasa a răspuns:

Nu sati linisit/a nu sunt sanse sa fie insarcinata.

| EJelly a răspuns:

Nu, normal!

| varanudorm a răspuns:

Anticonceptionalele au rolul de a opri ovulatia. Daca le-a luat corect, puteti sta linistiti ca nu e nici o problema!

| AnDr3y0o a răspuns:

rolling on the floor Impusca-te

| Razzy_7494 a răspuns:

Nu atata timp cat nu ai ejaculat in ea nu se intampla nimicwinking