| r0x1 a întrebat:

Daca o fata i-a anticonceptionale si baiatul ejaculeaza in ea poate sa ramana insarcinata?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca anticonceptionalele au fost recomandate de medic, daca fata a facut consulturile necesare (la minim 6 luni) si daca a luat aticonceptionalele corect, fara a uita vreunul si mereu la aceeasi ora, atunci riscul este foarte foarte mic, neglijabil practic.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da, dar riscul este foarte foarte mic.

| Seline a răspuns:

Nu e posibil, daca le ia regulat.

| mioara a răspuns:

Nu daca le ia dupa prospect.

| capsu a răspuns:

Nu ramane daca le ia corect... da cum frate sa pui intrebari de astea?laughingla pariu ca sunteti virgini unii.laughingCititi pe google nu mai intrebati ca va faceti de ras

| ynna_7762 a răspuns:

Pai de asta sunt facute anticonceptionalele. daca se iau regulat, nu e nici o problema happy