| anonim_4396 a întrebat:

Fac un sontaj, intrebarile sunt adresate baietilor:
Ce spuneti unei fete pentru a o cuceri(ce fel de complimente faceti etc.)? Folositi metode diferite pentru fiecare tip de fata? Functioneaza metoda abordata? Actionati la fel in cazul in care vreti o relatie serioasa?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| anonymus07 a răspuns:

Hey frumoaso, vrei sa afli de ce porecla penisului meu e stefan cel mare smug laughing

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

1."Hei, frumoaso, vii la o vodka?"
2. Nu
3.Din plin smug
4. Da

Răspuns utilizator avertizat
| mariumarius a răspuns:

Toti suntem diferiti...iar daca ai avea"o replica de agat n-ar merge la toata lumea nu?, asa ca fi tu insuti si o sa fie mai bine daca te place asa bine, nu, asta e mergi mai departe