| kiss1 a întrebat:

Fundita pentru cel ce imi face o lista cit mai mare de complimente adresate atit unei fete cit si unui baiat.Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pentru fete:
-Pai poti as-i spui ca iti place un articol vestimentar din tinuta ei
-Poti sa-i spui ca are anumite trasaturi frumoase (genele, culoarea ochilor etc.)
-Poti sa-i spui ca e slaba (sigur s eva simti flatata :hee hee
-Nu stiu, adac remarci ceva frumos al ea poti sa adaugi un adj dragut :scumpha rochie, faini blugi, sperba bluza etc.
Daca e baiat :
-Joci frumos fotbal (asta le palce sigur baietilor)
-Misto freza
Nu stiu al baieti e mai greu pentru ca ei pot devia comentariu tau in alt sens si chiar sa faca misto pe seama luiwinking
FundHa?batting eyelashes

| AshuraElric a răspuns:

O lista cu toate complimentele pa care le pori face în limba romana (e prea mult pentru minelaughing)frumos (-oasa), de vreme acasa...sunt prea multe.Depinde si cine le face... daca eu spun cuiva ca e frumos (la fete nu prea folosesc cuvantullaughing)fi sigura ca asa e (rar fac eu complimente)hee hee, mai bine ne cereai o lista cu criticilaughing

| AshuraElric a răspuns:

Daaaaa... împuşcă-mă:-J

| kiss1 explică:

@Ashura-->De ce? iti place sa critici?

| Sandy_7384 a răspuns:

Pai ce complimente i-as face eu uni baiat uite da sa nu razi zic din suflet: "In roua ma scald pentru tine,in inima exista iubire, pentru tine! Esti soarele meu, esti inima mea! Fara tine eu nas exista! ca fundita!