| Anonimalex6996 a întrebat:

Ce lenjerie intima porți chiar acum?

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

Chiar acum nici una laughing

| Anonimalex6996 explică (pentru Goete):

Cel mai bine este asa

22 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Zero, dorm ca un alfa în pesterea

| Violleta2022 a răspuns:

Cu ce-i relevant pentru tine, chilotii nostri?

| Anonimalex6996 explică (pentru Violleta2022):

Comunicare, asta este rost site ului în aceasta categorie. Intrebari, curiozități, discuții. Pe cine deranjează sare peste

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonimalex6996):

Si pentru tine chilotii oamenilor este o problema esentiala a vietii, asa-i?
Intra intr-un magazin de lenjerie de femei si apoi in alta de barbati si vei vedea ce chiloti mai poarta lumea azi.
Eu cred ca intrebarea ta are ascunsa o obsesie sexuala, sau poate subiect de facut laba, ca mai toate subiectele tale postate aici.
https://www.tpu.ro/utilizator/acfqpu/intrebari/
Ar trebuii sa iesi afara din casa, sa te bucuri de viata, sa-ti faci prieteni noi daca aia vechi nu mai sunt disponibili, nu sa te obsedeze chilotii si sexul anal.
Traieste-ti viata ca trece pe langa tine inutil!

| Anonimalex6996 explică (pentru Violleta2022):

laughing unii va atacati prea rău pe aici jur. Acest site nu scrie ca este nici de sfaturi medicale nici de filosofie. Atâta timp cât se afla in categoria corecta, ce nu ți convine la întrebare? Repet. Cui nu ii convine iasă. Nu stam de polemici. Nimeni nu cunoaște persoana din spatele unui cont, care poate fi total altfel decât va dați unii cu presupusul. Dacă intram în privat și puneam 100 de întrebări intime atunci puteai comenta ceva. Întrebarea este publica și anonima, cine vrea răspunde, cine nu trece mai departe.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonimalex6996):

Incercam doar sa va educam, dar vad ca tu interpretezi dupa cum te taie capul.

| Anonimalex6996 explică (pentru Violleta2022):

"Incercati" doar sa fiți în clasament la numarul de răspunsuri?
Repet. Nu ți convine, nu răspunzi.
Site ul este de întrebări, categoria este una sexuala. In rest, sunteți doar băgători in seama.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonimalex6996):

Pe tine degeaba incearca omul sa te educe, nu ai capacitatea necesara sa intelegi...

Nu-i vorba de nici un clasament aici, dar cand esti mic si prostut, crezi ca iti fura altii numarul de la pantofi laughing

| Anonimalex6996 explică (pentru Violleta2022):

Îți repet. Nu știi cine este în spatele unui cont. Nu stau de discuții inutile

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonimalex6996):

Aplica regula asta tie intai, fiindca chiar nu stii cu cine vorbesti in acest caz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dracu te intereseaza, avem si noi lenjeria noastra. Cu ce am greit in viata asta sa dau numai de oameni din-astia ca voi care nu au ce face cu vietile lor si deranjeaza pe altii

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai liniștit calmează-te frate ăștia ai problema serioase nu te mai enerva din cauza lor stai liniștit.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Bro sa întrebi așa ceva este prea de tot trebuie sa ai probleme serioase sa pui o așa întrebare nici la gluma nu ai cum sa faci așa ceva nu-i de glumit și nici amuzant sate interseze ce lenjerie poarta un om și ce haine poarta un om.

| SelenaTpu a răspuns:

Tanga

| Anonimalex6996 explică (pentru SelenaTpu):

Ma bucur de răspunsul scurt și la obiect.

| Paulr99 a răspuns (pentru SelenaTpu):

Ce culoare au tanga de pe tine?

| Anonimalex6996 explică:

Repet. Nu am dat întrebarea cuiva anume. Cui ii convine sa răspundă, cui nu sa ignore. N am zis nici ca e special pentru femei sau bărbați.
E o întrebare.
Asta este ideea site ului și al categoriei. Discuții, întrebări, curiozități orice.

| VMarceline a răspuns:

Una cu Barbie laughing

| Anonimalex6996 explică (pentru VMarceline):

Drăguț. Sper ca ești fata laughing