| fumsipraf a întrebat:

fetelor cum e sexul anal? E dureros rau prima data?

12 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Daca folosesti lubrifiant si partenerul are rabdare nu o sa fie neaparat dureros, ci mai degraba ciudat. De fapt ai mereu senzatia ca trebuie sa impingi, ca la toaletabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident. Daca folosesti lubrifiant iar el stie cum sa si-o foloseasca in asa fel sa nu te doara si sa simti placere, e ok. Daca ai peste 15 ani incearca anal, daca ai 14 ani oral iar apoi pe la 18 ani te dezvirginezi.

| Laurentiu_4547 a răspuns (pentru anonim_4396):

VAii ce răspuns, draga mea, vreau sa iți spun ceva eu nu sunt de acord cu afirmația ta sex oral la 14 ani si anal la 15 si la 18 ani te dezvirginezi. Draga mea dacă ea face chiar si sex anal/oral nu se mai poate numi virgina, chiar dacă nu și-a rupt himenul, ea nu mai este virgina, înțelegi?
Si ca sa ii răspund la întrebare, nu am de unde sa știu dacă doare, din auzite am auzit ca doare sex anal, dacă vrei încearcă si te vei convinge singura, bafta.

| wolder a răspuns (pentru anonim_4396):

Urat din partea ta sa-i spui ca daca are 14-15 ani sa faca anal sau oral. Oare ce va crede tipul acela despre ea?
Ca-i o cu8va ce vrea sa fie dezvirginata dupa 18 ani si alege alte metode, ah?

| anonim_4396 a răspuns (pentru wolder):

Ah. nu, ma refeream la faptul ca nu e bine sa te dezvirginezi asa de repede in acea zona. in fund nu faci atatea boli.

| wolder a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai si tu dreptatea tawinkinghee hee

| Laurentiu_4547 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai documentează-te si daca faci sex anal poți sa orice fel de boala cu transmise sexuala, plus ca e riscul sa faci hemoroizi, fisuri anale, chiar si cancer si ma e un risc ca băiatul sa se umple de rahat deci nu prea e indicat sex anal.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Laurentiu_4547):

Eu mereu am optat pentru cel oral.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce rai sunteti, in primul rand sunt atatea care vor sa o faca atunci, am dat si eu o explicatie daca cumva vrea sa faca. Adica nu vad de ce a mai pus intrebarea, asa de curiozitate, de plictiseala. Penru ca este plin internetul de astfel de intrebari. Eu i-am spus cum ar fi mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La inceput spune-i sa o ia usor si nu o sa te doara... depinde de marimea lui laughing

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns (pentru anonim_4396):

Dupa status si poza reiese ca ai 16 ani si esti urata si grasalaughing)))) ce amuzant ar fi chiar sa ai varsta asta si sa te fii ars la mizerie ca vad ca stii sa dai delatii laughing)

| biciuscar a răspuns:

Ba nu stiu acuma dar am cazut intr-o teava odata si nu m-am ridicat din pat 3 zile