| craniul a întrebat:

Fetelor cum a fost pentru prima data sexul anal(,, daca ati fi facuthee hee")? dar veti incerca vreodata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica? Sa-ti spunem cum a fost sexul anal imaginandu-ne?
Hai sa-ti spun ordinea!
1. inveti sa te exprimi inteligibil
2. gramatica nu-i asa o mare filozofie: ai vrut sa scrii "daca ati facut". In cazul in care vrei sa spui "daca ati fi facut" o faci asa ca mine. "Ve-ti" e un cuvant care nu exista. Sterge-l din memorie si introdu "veti"!
3. Nu stiu cati ani ai, dar presimt ca putini, asa ca mai asteapta cu sexul o vreme. Cand te maturizezi fa-le pe rand si pe astea: incepe cu sexul clasic.

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La ce îți trebuie statistica asta?
La tine cum a fost?
Pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sincer, nu cred ca voi incerca vreodata sexul anal!

Nu se potriveste in etica mea!

| Dizzydizz a răspuns:

Iuuu
Nu nu[-x

pentru ce sa incerk? Doar sa fiu drogata.
E o prostie asta.Plus ca am auzit ca te si doare al naibii de rau, Nu nutongue

| nobody_9468 a răspuns:

Never n-am inteles de ce unele fete virgine nu fac sex vaginal, ci analstraight face. Omule daca ti-a face sex, fa!
Probabil doare ingrozitor de tarestraight face. Nu suport anumite fete care zic ca o fac anal, dar vezi doamne sunt virgine:@. Nu le suport, crede-ma! Numai virgine nu-s aleastraight face.

Bafta.

| cossmy a răspuns:

Inainte sa vrei sa stii ce simti la sexul anal, te sfatuiesc sa iei o carte de romana si sa o studiezi. (ati, fi, veti). Offf, grea povara e gramatica pentru unii.

| OanaG a răspuns:

Nu zic nu, pana acum n`am incercat nici un fel de sex laughing

| swet girl 22 a răspuns:

Scarbosss

| Alina. a răspuns:

Buna! Nu stiu de ce toti se cred profesori de romana? Cand punem o intrebare, dam un test? Draga am facut odata si nu o sa mai fac niciodata, am o relatie stabila cu prietenul meu si tot timpu incercam lucruri noi dar sexul anal este foarte dureros si in acelasi timp nesanatos. Daca il practici des pot aparea mai tarziu problemele cancer, riscul crescut al hemoroizilor etc.

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Nu am facut sex anal si nici nu stiu daca voi face vreodata happy

Pa, pa.

| cremita a răspuns:

Prin sex anal iti distrugi pe acolo muschiul si risti sa faci pe tine laughinglaughing)

| hokage33 a răspuns:

Dar raspundeti-i frumos la fata fiindca si ea a intrebat frumos chiar daca a scris gresit. Sunt baiat... daca as fi si eu pasiv ti-as spune, dar din fericire, i am straight, asa ca mai intreaba ca vei afla. Din cate stiu si aud, mereu toata lumea spune ca e dureros prima data, si fetele si baietii, ca cunosc si persoane putin... putin mai mult pe invers.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yachhh. urat asa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Craniu, apreciez faptul ca ai editat intrebarea, dar tot gresita a ramas, fratica. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Pt. unii e o prostie pentru. altii o placere