| eduard2001 a întrebat:

Fetelor voi ati fost vreodata lovite la sani, dar baietilor voi intre picioare? Ce reactie ati avut? ce ati facut? sau daca nu, ati vrea sau v-ati simti bine?

19 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

Nu am fost lovita, iar daca as fi l-as palmuii pe cel care ar face asta. happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa iti spun reactia mea cand am cazut de pe bicicleta si am dat cu ce aveam mai scump de ghidon.

Citez din mine:

"Ai de pul.a mea cat de tare dor co.aiele", asta dupa vreo 3 minute cand am inceput sa respir cat de cat normal.

| KarimIonuț11 a răspuns (pentru suntserios):

Si eu la del frt cand eran mai mic am dat scapat cu c****ele de cadrul bicicletei si nu 1 data de mai multe ori of doamne. laughing) happy

| Auslesse a răspuns:

Buna! Da, am fost lovita la sani, dar din greseala.Si da, doare destul de tare!sad
Nu cred ca o fata sau un baiat s-ar simti bine daca ar fi lovit/-a la sani, respectiv intre picioare!

| Crucified a răspuns:

Da, dar pe mine nu mă doare absolut deloclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa nu ai parte de asemenea lovituri.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ma loveste cineva, cat de putin, la sani, am reflexul sa-i dau un pumn. straight face \m/(-_-)\m/

| Ella3133 a răspuns:

La fete nu e mare chestie ca la baieti, adica nu doare atat de tare, si nu are urmari atat de grave, si eu m`am lovit o data si a fost o durere de scruta durata...

| Dianaㄨ a răspuns:

Buna!
Am jucat handball de performanta cativa ani si am primit foarte multe coate in sani si picioare, dar nu e asa grav ca la baieti!
Baietii risca sa ramana fara mostenitori si asta dintr-o lovitura destul de nevinovata, pe cand la fete riscul de a face cancer la san in urma unei lovituri este mai mica.
Oricum, eu am sanii destul de ...foarte mari si totusi pana acum nu am avut probleme in urma loviturilor.happy
O zi buna!

| RaR a răspuns:

Normal ca nu te simti bine.Cand te lovesti la OO este o durere mare.In primul rand te doare intr-o parte si numai poti respira.

Răspuns utilizator avertizat
| FloriNk a răspuns:

Da am fost lovit intre picoare, dabea poti sa mai respiri. laughing
Si durerea e maxima.

| Codolan_Razvy_1991 a răspuns:

Eu cand m-am lovit intre picioare aproape nu mai respiram.Sa iti revii trebuie sa sari pe calcaie!

| Andi_Iulian_Edy_1982 a răspuns:

E la fel de dureros la sine ca la coa...; e si asa cum ne doare pe noi baieti la coa,;;; e asa vadoare si pe voi si puteti sa faceti cancer la sini de la lovituri asa cum putem ramine ipotenti noi si cum putem ramine ipotenti noi la coa,,,,,; edaca suntem loviti asa puteti si voi fetelor daca sunteti lovite la coa.;; e sa ramineti ipotente

| Andi_Iulian_Edy_1982 a răspuns:

Ella3133 esti sigura e la fel de dureros si la tite ca la coa.; e poti sa faci cancer la sini si daca m-ar lovi o fata in coa,,,,,,,,,,,,,,;;;;; e cind mias reveni eas trage un picior in **** si eu ci cind sar apreca sa se tina de coa.; e eas trage un picior in tite si inca 2 picioare in coa//'e ca sa isi plinga de mila pe jos de la durerea la coaiiiiie si la tite sa vada si ea ce rau doare si sa ramina ipotenta savada cum e

| hachy a răspuns:

Pe mine m-a lovit de cateva ori la sani un coleg. L-am batut de fiecre data si s-a linistit.