| alinlovin4 a întrebat:

Baietilor le sunt atrase privirile dupa fundul fetelor, sani si altele, iar fetelor?

12 răspunsuri:
| scarletjo a răspuns:

Fetele se uita la fundul baietilor, ochi, unghii

| DeeaMarry a răspuns:

Ma simt atrasa de baietii inalti, bruneti si cu umerii lati, nu neaparat cu cine stie ce muschi.

| baby123 a răspuns:

Prima lucru la care ma uit este fata si mai exact la ochii lui. Daca sunt albastri ma cucerit pe loc :X apoi la corp si la felul in care se imbraca big grin

| XxBlueRosexX a răspuns:

Pai sincera sa fiu eu ma uit mai mult la imbracaminte si la frumusete...adik dk unul imi place fat tot posibilul sa mi-l fac prieten amicwinking

| DarkBlood32 a răspuns:

Fetele cred ca sunt atrase dupa fundul umflat cu pompa al baietilor laughing
mie nu prea imi place.

| DeatHPupp3t a răspuns:

Eu ma uit uneori la fundul baietilorlaughing si...la muschi doar cand mai vorbesc prietenele mele si eu spun ca nu le cred sau ca nu sunt de acord cu ele. in rest...nu stiu. depinde de fatawinking

| ZiZan a răspuns:

La ochi si aia mint de fiecare data sad aa si da imi plac baietii inalti si bruneti big grin

| Reioooo a răspuns:

Eu ma uit la ochii lui, apoi la corpul lui dar nu ma intereseaza sa fie musculos neaparat;-)

| rebecca987 a răspuns:

Pai eu ma uit la felul in care se imbraca.thinking si muschii love struck evident si fata.si cateodata fundu.cei mai draguti sunt cei cu fundu bombat putin blushing dar pana la urma important e sa stie sa respecte fata, sa stie cum sa se comporte cu ea

| Cozzmy13 a răspuns (pentru rebecca987):

Frumos si mai zic baietii ca aceia cu fundul mare sunt fatalai ma mir ca o fata a zis asta ai un loc special pe site-ul meu happy

| sosoSoryn a răspuns:

Niste pachete de muschi adica patratele o freza misto.si o imbracaminte fashonlaughing bafta