| adelina_5429 a întrebat:

Buna TPU.happy ~funda~ urgent!big grin

Stau cu un baiat de 7 luni jumate iar in ultimul timp nu mai dadea nici un semn asta dupa ce am plecat la tara 5zile si am uitat sa imi iau incarcatotul la mnn am vb in prima zi si mi-a zis ca intelege si ca nu e nimic cand am ajuns in bucuresti l-am sunat si era cam rece dupacare nu imi mai dadea nici un semn, decat seara cand vedea cu nu il sun nu nimic ci, si atuncea un msj "cmf? sau cf?" si daca nu ii raspundeam ma suna si facea ca toate alea ca pe mnine nu mai ma intereseaza cacaturi din astea. apoi a plecat si el la tara o saptaman acolo a intrat p mess si l-am intrebat dc s-a schimbat si daca sia gasit pe altcineva si mi-a zis ca nu... Iar de atunci imi fiecare seara p mess ma intreaba daca mi-am facut pe altul ca tot pe mnn nu mai ma intereseaza si nu il mai inteleg... aaa si cu o seara inainte sa plece la tara m-am dus in club cu niste prieteni, am vrut sa il sun dar nu mi-a raspuns si i-a spus un prieten de'al lui ca sunt in club si toata seara ma inebunit cu telefoanele iar a 2a zi imi cerea socoteala Voi ce ziceti de "scimbarea asta a lui""?big grin AAA si a mai facut o data asa a inceput sa se raceasca dar la'm iertat a trecut. FUNDITA ~happy aaaa si mia mai zis ca vine maine de la tara si ca ii e dor de tot dupa acolo si cica cand vine vrea sa ne intalnim si sa vb si nu nu imi gasesc pe altul

Răspuns Câştigător
| pitic13 a răspuns:

Prin schimbarea asta dupa parerea mea face asa pentru ca te iubeste prea mult si ii e foarte frica sa te piarda pentru c ai fost departe de el o saptamana sau cat ai stat u la bunici si la tleefon nu ati mai comunicat iar el si-a facut griji dar nu a vrut sa se exteriorizeze fata de tine iar acum am impresia ca incerca sa se razbune sa vezi si tu cum e sa fi in aceiasi situate cu cea in care a fost el.iti spun eu ca toate o sa se rezolve dar inainte de toate incearca sa vorbesti fata in fata cu el pentru ca el a facut asa ca e foarte gelos dupa parerea mea. sper ca sfatul meu ti-a fost de ajutor! funda?big grinbig grinbig grin daca ti-am fost de ajutor!big grin

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu sunt de parere ca, atunci cand esti cu cineva, nu te duci in locuri din astea (cluburi, discoteci s. a.) fara persoana iubita. Valabil pentru ambele sexe!
Si

| anonimaa a răspuns:

Asa is si eu cu iubitul meu...eu fac asa ca sa scap de elsigh
nu vreau sa te intristezi dar nu prea ii mai pasa si mai bine te desp tu de el decat el de tine. cred ca s-a cam plictisit de tine si aste is semne ca te'a cam inselat; adica incepe sa se indoiasca el de tine desi tot el a gresit...

| 80Cris a răspuns:

E ciudat, e tanar, prea posesiv! Iti va crea probleme! Gandeste-te bine daca merita cu adevarat sa mai fii cu el!

| Anna_4837 a răspuns:

Eu cred ca, cauta sa puna paie pe foc.Adica ai plecat si tu intr-o seara in club si te-ai distrat si el doar se oftica, ca nu a fost si el prin zona sa vada ce ai facut.Atata tot, numai ca acum o da la intors ca domne pleci fara mine, ti-ai uitat incarcatorul etc. El vorbeste rece acum pentru ca ceva nu-i convine dar sper sa-i treaca tongue bafta!