| adelina_4148 a întrebat:

Buna TPUhappy am si eu o "dilema" va rag sa ma ajutati FUNDA love strucklove strucklove struck :*:*:*:*... Am stat cu un tip 7luni jum (am avut o relatie frumoasa, cu toate ca ne mai certam ) dar in ultimul timp ne certam foarte des,

Despartirea a fost cam asa: Ne certasem cu o seara inainte iar dupacare nu am vb 2 zile, m-a sunat el iar eu i-am spus ca numai sunt sigura ca mai vreau sa fim impreuna (a inceput sa ma ia cu iubyta, ca tine la mnn si din astea ) iar eu i-am spus ca o sa'l caut eu (el a zis ok, astept un semn de la tnn in 3-4 zile)

Eu l am sunat dupa o saptamana si mi-a raspuns pe un ton foarte deranjat(da ce e? tiai adus aminte de prostu?) am incercat sa il impac iar a 2a zi a ramas sa ne vedem

l am sunat a2a zi si mi-a zis si mi-a zis sa ma duc la el ca nu se simte prea bine... am inceput sa ne certam (ca el a stat ca prostul dupa mnn o saptamana, ca mi-am facut de cap, ca la m inselat din astea ) am incercat sa l impak dar nu am reusit... Si i-am zis daca mai vrea sau nu, la care el :nu stiu poate o sa te caut eu si apoi incepuse sa vb super urat cu mnn

Si am plecat...

Asta s-a intamplat acum 6 luni si ceva...(de sunat nu mai m-a sunat) am suferit tare mult cand ne-am despartit, chiar a fost primul tip care pot spune ca l am iubit.

Chestia e ca dupa 2 luni si ceva dupa asta a inceput sa "ma caute" adica imi dadea mesaj "buna cmf?" odata la 2sat 2 apt jum 3sapt de atunci pana acun vre o luna cand am vb pe mess Unde "m-a luat cam tare" ca dc nu ii rapund la mesaj i-am spun ca pur si simplu nu am vrut, ca daca ii rapundeam ce ma manca si din astea m-a intrebat daca am rieten, daca ne intelegem, de cand sunt cu el (mai mult ma interoga) aaa ca el ma cauta ca sa ne impacam dar daca eu nu vreau.

a2a zi iar acelasi mesaj la care de data aceasta i-am raspuns... mi-a zis sa ne int dar nu am putut si aramas p a2a zi, atunci nu a mai putut el si am inceput sa vb pein mesaje (ideea e ca el stie ca sunt cu un tip de 4 luni jum si ca ce chestie mai incearca)
dupacare eu nu ma simteam prea bine si a ramas sa il caut eu. dupa 2 zile i-am dat mesaj ca nu am nimic de facut. si mi-a zis ca nu poate ca trebuia sa l anunt mai din timp.

si dupacare nu i-am mai dat nici un semn. mai imi da el msj cu "cf?" i-am rasp "bine u? el: "BN" (ma gandesc ca o astepta la mine sa ii zic gen sa ne vdm)

azi mia dar msj cu "buna" pe la 2 iar eu i-am dat inapoi pe la 6 " buna buna si tiehee hee""

voi ce parere aveti, tinand cont ca a fost o rel ok dar la ssfarsit s a comportat super urat cu mnn m-a facut sa ma simt ultimul om sad si am si suferit mult dupa el )

Răspuns Câştigător
| Castiel a răspuns:

Da si el poate sa simtit ultimul om nu te gandesti?:-J poate si el a suferit adica el nu voia sa va despartiti a vrut sa vada cat il iubesti la inceput si tu ai intrerupt asta a crezut ca numa ti la el dar totusi nu putea sa te lase complet pentru ca te iubea la care a incercat sa fie dur cu tine din razbunare sa te faca si pe tine la fel (incapatanare) cum sa simtit el la faza cu "prostu" dar nu ia reusit pentru ca te iubea si iar a vrut sa vada ce faci... el mereu a fost dezamagit de tine pentru ca el se astepta ca tu sa nu il faci sa astepte... sa te intorci la el sa ii arati cat de mult il iubesti
ASTA DACA ESTE UN BAIAT DALA SENTIMENTALIST OK SI SINCER ETC GOOD BOY PE SCURT!
Daca este dala mai bad boy atunci nu merita este imatur si prostlaughing isi batea joc de tine poate a pus suflet in relatia asta dar a fost foarte imatur acum tu stii poate si eu bat campii sau ai dat u prea putine detalii eu zic sa il uiti dal in **** a fost goob boy dar a fost imatur asta e o suferii el (fiind goodB) daca este bad atunci te asigur ca il doare undeva si joaca teatru poate iti iubeste fizicul nu sufletul-.- intelegi tu eu nu ca mor de somnlaughing

2 răspunsuri:
| Criss_3721 a răspuns:

Keva de genu mi se intampla si mie acum eu iti zc sa fi indiferenta cu el pentru ca daca inca te mai iubeste el o sa te caute mereu parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capu meu da capu vostru laughing.
Eu cred ca va iubiti.
Cred ca este o persoana geloasa din cauza dragostei care ti'o poarta.
Ii este frica sa nu iti bati joc de inima lui.
Eu zic ca ar fi ceva frumos sa fiti iar impreuna, incearca sa ii arati ca doar pe el il iubesti, da'i toata atentia ta, sa vada ca doar a lui esti si o sa mearga totu minunat.
Despartete de baiatu cu care ai stat 4 luni si dupa intreaba'l daca vreti sa fie iar cu tine spune'i ca'l iubesti etc.
Cearta exista in orice relatie, si mami cu tati se mai cearta dar nu inseamna ca se despart.
Vorbe urate care a putut sa ti le zica au fost dintr'un singur motiv, din teama sa nu te piarda, si asa te'a pierdut.
Gadeste'te bine langa cine iti este bine, pe cine iubesti, nu te gandi ca ai suferit langa el, gandeste'te la momentele bune.