| FallenDemon a întrebat:

Hmm peste cateva ore merg la prietena mea acasa sa ne petrecem craciunul impreuna big grin si faza-i ca eu nu am voce si nu-mi place sa colind(mi frica sa nu sparg ceva rolling on the floor ) mda nu ma pricep de loc la cantatul colindelor... probabil se va supara pe mine daca nu-i cant thinking dar ma simt nasol ca-i craciunul si eu merg la ea si nu-i colind nimic thinking ce sa fac sa-i explic ca nu am voce si sa nu se superere pe mine (as vrea sa-i cant dar colindele nu-s punctul meu forte si le cant ca ceapa ) sau sa cant si sa-i provoc o durere de cap thinking Mda mersi de ajutor! Sarbatori fericite!

17 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Ii spui sa te ajute smug...

Sarbatori fericite!happy

| FallenDemon explică (pentru MMadalina):

big grin mda habar n-am ce sa fac thinking Sarbatori fericite!

| MMadalina a răspuns (pentru FallenDemon):

Cantati impreuna un colindlaughing

| FallenDemon explică (pentru MMadalina):

Mda asta am facut :X:X cel mai tare craciun ever! pacat ca a trebuit sa plec...

| Doηηa a răspuns:

Făra frică!:d
Sărbători fericite!

| FallenDemon explică (pentru Doηηa):

Mda m-a ajutat si ea laughing si totul a fost minunat big grin

| thegirl1 a răspuns:

Canta-i pana lesina.

| FallenDemon explică (pentru thegirl1):

rolling on the floor buna asta pacat ca nu-s chiar asa de afon happy

| Vara200 a răspuns:

Pai pur si simplu explica-i de ce nu-i poti colinda si ea va intelege ca o prietena buna ce ii! Craciun fericit!:*

| FallenDemon explică (pentru Vara200):

Faza-i ca nu le am cu colindele straight face si nu-mi place sa cant whistling mda cred ca o sa-i explic big grin mersi de ajutor Craciun Fericit!

| jonhy_8693 a răspuns:

Cinta si daca vei cinta rau atunci o vei face sa zimbeasca

| FallenDemon explică (pentru jonhy_8693):

Mda am cantat rau am facut-o sa zambeasca big grin si mosul a fost darnic whistling i-am luat un colier + cercei de mos craciun whistling

| IzabellaLoredana a răspuns:

Esti funny tu asa! laughing
Eh ` lasa ia-ti si tu "vocea in dinti " si canta-i macar 2 3 versuri acolo.Cioburile vor aduce noroc!
Craciun fericit!

| FallenDemon explică (pentru IzabellaLoredana):

Mda mi frica sa nu-i sangereze urechile laughing si sa-i sparg toate pe acolo whistling faza-i ca colindele le cant ca ceapa big grin

| FallenDemon explică (pentru IzabellaLoredana):

A da Craciun Fericit big grin

| IzabellaLoredana a răspuns (pentru FallenDemon):

Haide lasa, canta-i ceva.macar se va distra nu?big grin

| FallenDemon explică (pentru IzabellaLoredana):

Mda probabil :d dar habar n-am ce colinda sa cant laughing