| Deliaa94 a întrebat:

i-am zis fostului sa ma bloche pe Facebook, insa nu m-a blocat ..decat doar mesajele. eu nu pot sa il blochez pentru ca trebuie sa astept 48 de ora cpana pot sa-l blochez din nou! de ce nu m-a blocat cu totul? adica odata ce e block, pai block sa fie

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Cardeala si vrajeala asta cu blocatu neblocatu laughing
De parca nu poate f... pe alta daca nu te-a blocat laughing
Hai ma nene laughing

| Romanul86 a răspuns:

Nu l-ai enervat rău de aceea nu te blochează și cred că a ținut cu adevărat la tine sau mai ține.

| Elieee a răspuns:

Pentru ce să te blocheze? Mi se pare o prostie faza cu blocatul. Iubitul meu nu și-a blocat fostele pe Facebook, asta nu înseamnă că mai simte ceva pentru vreuna... doar că e suficient de matur încât să nu facă asta. Eu, cel puțin, nu sunt suficient de matură și am mai făcut treburi de astea, dar pentru atenție. Pentru nimic mai mult.

| ywar a răspuns (pentru Elieee):

E adevarat ceea ce spui tu. A devenit o moda sa ne blocam pe Facebook, whatsapp si alte aplicatii, fara sa ne confruntam astfel cu o situatie. Este mai simplu sa blochezi, decat sa te confrunti cu o situatie.