| caritas a întrebat:

Ce face optiunea de "block" pe facebook? Si daca blochez pe cine,imi dispare din lista de prieteni/numai primeste mesaje/etc? Vreau sa imi explicati in detaliu, si cum imi dau seama daca m-a blocat cineva. Funda la ce-l mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| Aniquel a răspuns:

Daca blochezi pe cineva nu poti sa-i mai vezi profilul/ trimiti mesaje, etc.
E ca si cum acea persoana si-a sters profilul si viceversa. happy

| anastasia500 a răspuns:

Buna! Daca dai block iti dispare din lista de prieteni si daca vrei sa vezi scrii numele lui si iti scrie ca pagina nu e disponibila!

| Bv_Robii_1995 a răspuns:

Cand te-a blocat nu il mai gasesti pe facebook deloc! Iar tu cand dai block El nu mai stie nimic "despre tine" pe facebook!