| anonim_4396 a întrebat:

I-mi place foarte mult de un baiat care e foarte nesimtit injura e pervers si e cu 3 ani mai mare ca mine.Am ajuns la concluzia ca treuie sa dispara acel senetiment de iubire pentru ca nu merita doar ca nu stiu cum sa o fac.Mentionez ca nu vreau sa nu-l mai vad ci vreau sa fim doar amici fara ca eu sa simt ceva pentru el. Daca stiti vreo modalitate pentru a-l uita spuneti-mi! fundita

Răspuns Câştigător
| Anet a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il eviti pentru o perioada de timp, cat de mult depinde doar de tine, insa e important sa nu ii dai atentie fiindca daca vorbiti si va vedeti zilnic sunt cam mici sansele sa nu iti mai placa de el.Mai poti de asemenea sa te intalnesti si cu alti baieti, cine stie poate te vei indragosti de altcineva.Bafta tongue

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu ai nevoie de militarie ca sa il poti scoate din capul tau, spune-i mamei tale sa fie mai dura cu tine sa te invete cum e si fii cuminte si ai sa vezi cum nu te mai plangi dupa acel derbedeu.

| Sexualitate a răspuns:

Întâi spui că îţi place, apoi vorbeşti despre un sentiment de iubire... Nu e acelaşi lucru, dar înţeleg că eşti confuză în evaluarea situaţiei; de fapt, cred că e un pic mai mult decât o anume curiozitate feminină şi, finalmente, interes feminin. Probabil că nu-ţi place neapărat că e nesimţit, că înjură, ci mai curând că e sigur pe el, că nu e smiorcăit. Vei mai observa şi alţi băieţi şi vei decide ce te interesează de fapt.

| Awesom a răspuns:

Se vede ca si tie iti plac ticalosii perversi la fel ca multe altele dar sa nu generalizam, ignora-l si nu-i mai acorda atentia ta.

| ρіsөyαşμℓxXxŧαμxXxαℓyηŧαŧ a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-ti gasesti un prieten ca sa-l uiti si poate o sa ajungi sa-l iubesti, iar astfel tu si baiatul de care ziceai o sa fiti doar amici. Succes!

| Codrina13 a răspuns:

Te poti indragosti de altul (mergi intr-un loc, cu baieti draguti iesi cu unul si continui relatia in cateva zile o sa-l uiti pe ala) big grin

| alina92 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie dar numai ca baiatul de care imi placea nu ma lua in serios asa ca m-am indragostit de altcineva cu care acum sunt fericita iar el regreta tot ce a facut. Te sfatuiesc sa faci acelasi lucru.