| ddnnbb a întrebat:

Imi place de un baiat foarte tare si este in scoala cu mine.Am aflat de la un prieten ca i-a spus lui ca ii place de mine si nu stiu ce sa cred.Va rog spuneti-mi ceva pentru ca eu chiar sunt indragostita de acest baiat love struck

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pai na daca asa se zvoneste atunci asa o fi, te place si tu il placi e foarte bine.Incercati sa faceti unul dintre voi primul pas, si totul va fi bine.

| mariiia_4064 a răspuns:

Dar voi vorbiti? ai putea sa stai mai mult cu el in pauze ii arati ca iti place de el ( bine nu te arunci in bratele luii hai iubestema laughing) si daca chiar te place poate te ivita la un suchappy sau prietenul comun sa ii sugereze sa te invite la un suc happy succes

| andreea87 a răspuns:

Hello! Nu ai spus nimic de varsta ta sau a celui de care (crezi ca...) esti indragostita, insa cred ca ar fi mai bine sa verifici direct raspunsul baiatului de care iti place, deoarece e posibil sa fie o amagire din partea prietenilor tai, dat fiind faptul ca stiu povestea ta...Asadar, sfatul meu e sa incerci sa stabilesti o intrevedere cu persoana vizata, dar atentie! nu te lasa prada unei iubiri neimpartasite - sa nu-l lasi sa te manipuleze - fii discreta si nu-ti arata sentimentele de la prima intalnire! Timpul isi va spune cuvantul!

| Mikaaa a răspuns:

Pai du'te si spune-i in fata si apoi sarutal dar fa asta dupa un bloc sau dupa scoala :->