| lacra107 a întrebat:

ieri a fost festivitatea de premiere si inainte sa pornim pe sub flori m.am certat cu o colega si i.am specificat prietenului meu ca daca mai vine fata aia langa mine plec! a venit, m.am intors cu spatele si am plecat, elo a ramas cu ea, apoi m.a ignorat toata ziua pentru ca,, l.am lasat singur" :l ce credeti? parerea mea este ca daca m.ar fi iubit ar fi venit cu mine, nu ar fi stat cu aia si m.ar fi ignorat;( pentru cel mai bun rasp ofer bineinteles funda big grin va rog frumos, dati.mi raspunsuri serioase;(

Răspuns Câştigător
| oR a răspuns:

ASA e ar fi venit cu tine dar nu e bine sa pleci asa totusi daca esti mai mare o ignori pe fata nu pleci dar daca te iubea mai "tare" ar fi venit dupa tine...

4 răspunsuri:
| BTWIN a răspuns:

Mda...si eu cred la fel, ca ar fi trebuit sa mearga cu tine insa daca el se intelege bine cu cineva iar u nu, e problema ta dar si asa trebuia sa plece cu tine happy funda?

| PsyhoWoman a răspuns:

Bun intr-un fel eu nu cred ca as fi plecat.dar faptul ca el a ramas cu ea..FOARTE PENAL! un mitocan! eu nu mai continuam relatia cu el.

| Mihalache_Gigi_1996 a răspuns:

Scumpo nu trebuie sa pleci te dadeai mai incolo parerea mea e daca prietenu tau te-ar fi iubit venea cu tine

| lacra107 explică:

Si fata aia se da la el de cv timp, lui nu pare sa.i displaca si nu pleaca de langa ea;(