| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati crede daca un baiat v.ar tachina in fiecare zi la scoala cum mi se intampla si mie de altfel. Imi ia penarul, imi pune piedica cand ies la tabla, in pauza azi de ex a venit la mine mi. a inchis caieul la geografie in timp ce imi repetam lectia si ma intreaba ce fac eu i.am raspuns fara sa imi dau seama cu un raspuns reascibil iar el mi. a raspuns inapoi cu : Eu te intreb ce faci iar tu imi raspunzi in halul asta? dupa asta nu am mai spus nimic s. a dus in banca si imi dadea jos penarul eu il puneam la loc iar el iar mi. l trantea pe jos zambindu. mi; o dta imi luase pixul din mana in timp ce scriam si m.am repezit la el sa il i.au dar nu a vrut sa mi. l de. a iar eu fara sa vreau tragand de pix in orice pozitie ajunsesem in spatele lui, el avea mainele in fata tind pixul in mana si am ajuns intr. un final in postura de al tine in brate. iar prietena mea cea mai buna striga :ma nebuno il tii in brate "dar el nu a spus nimic ca si cum nu l.ar fi deranjat. Dar daca vn vorba despre alt baiati batjocorindu.ma continua si el dar intr. o anumita masura nu k ceilalti baieti dar tot ma deranjeaza. Alta data si. a pus haina mea pe el...imi ascundea lucrurile si tot felul de genul asta. Eu i.am sps si mamei lucrurile astea iar ea mi. a sps k este imposibil sa nu ma placa si pretena mea la fel mi. a sps dar eu tot cred ca nu ma place.Intr.o zi am fost la el acasa sa i.au un caiet pe care nu era al lui era a unei colege. Imi deschise usa mi. l dadu.se si atat nimic altceva. Dar cand ajunsesem in ziua urmatoare la scoala toata clasa vorbea de mine k m.am dus la el la usa. O colega ma intrebase cum de i.am nimerit usa iar eu i.am sps k m.am uitat la nr apartamentului. si dupa s. a bagat el in seama spunand: Ce stii tu asta ma urmaresye cu binocliul la faza care a inceput sa rada toata clasa iar eu chiar m.am suparat la faza asta. Alt exemplu... (SPER K NU VA plictisESC CU POVESTEA MEA big grin) imi cumaprasem de la magazinul de la scoala o punga de LAYS iar el cum a vazut k intrasem cu punga in clasa mi. a smuls. o din mana si am alergat dupa el tot coridorul.intr.un final intrase in baia baietilor eu l.am ast pana cand a iesit din baie iar cand a ieist surpriza. punga nu era desfacuta iar el mi. a rasp : Oricum nu ti. o mancam. iar dupa ce am desf eu punga l.am serivit cu un chips la mancat si dupa iar mi. a luat punga dar de data asta cand aveam punga in mana i.am sfarmat toate chips. urile din punga. iar el doar mi, a zambit. In ora de desen se duse la cos sa arunce ceva si dupa ramase in spatele meu si mi-am dat seama imediat k face ceva. imi luase fesul. si il puse pe cap. si a stat cu el toata ora iar el de data asta se mirase k nu i.am sps nimiclaughing)) SFARSIT big grin SCUZA. TI K E PREA LUNGA

Răspuns Câştigător
| LordCronos a răspuns:

Interesanta povestirea ta. Deci dupa parerea mea, parerea unui baiat ar fi ca: el e mort dupa tine. laughing Baietii nu stiu cum sa-si manifeste simpatiile fata de fete. Deci iti jur ca asa eram si eu. Imi placea de o fata si faceam orice doar ca sa ma remarce cum face acest baiat. laughing

Eu zic, asa de amuzament, sa-i spui intr-o pauza daca te place asa de mult la tot ce iti face si vezi daca se face rosu la fata. laughing Dar fii cat se poate de serioasa... Daca nu reactioneaza intr-un fel, ia-l si in brate si ai vezi ce reactie are.

Sa ne spui ce s-a intamplat. big grin Eu sunt chiar curios. tongue

9 răspunsuri:
| Comatose a răspuns:

Woaw ...tare.mda stiu cum este eu is a 8 a ...acum nu pot sati raspbig grin dar daca vr da-mi un mesaj cu id tau si vb pe mess. pupici

| bonbonik a răspuns:

Am uitat sa spun k l-a intrebat o colega din ce am auzit k a vb km tare (statea cu el in bank iar eu eram in spatele lorbig grinar ce iti place de Alexandra? dar el nu a raspuns nimic doar k a pus capul pe bank.iar eu nu stiu ce sa cred. sau l.am mai atins o data iar el mi.a sps sa iau mana de pe el.

| bonbonik a răspuns:

Cristina_5534 faza este k si eu il plac pe el happy nu as putea sa faq niciodata asa ceva... de ce l-as umili? cu toate k eu il plac eu nu il bag in seama il las doar pe el k si eu sunt la fel de rusinoasa ca el big grin.credeti ca ar trebui sa il bag si eu in seama pe el? sau sa il las doar pe el?

| bonbonik a răspuns:

Cine vrea sa ma ajute mai precis si de sigur va avea si funda... baga.ti idul meu:bonbonik_97@yahoo.com

| heddy10 a răspuns:

Opusii se atrag. Nu stiai? Afli acum.

| MEANGIRL01 a răspuns:

E iubirea pe el de 2 metri!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Saracul baiat s-ar duce si la circ pentru tinerolling on the floor.Na se vede ca nu prea stie cum sa abordeze o fata la fel si mie mi se intampla si nu de la unul singur ci de la jumate din baietii din clasa da in a8a is mult mai turbati. Umileste-l in fata clasei site va lasa in pace, printr-o discutie serioasa cu el :d

| puppetdoll a răspuns:

Parerea mea. te place, este atras de tine.

| ronniebunny a răspuns:

Eu zic asa... sa mai iei inca o punga de lay's si sa mergi direct la el si sa ii spui: "punga asta am luat-o ca sa o mankam impreuna. tu si eu. te hotarasit daca vrei sa ma insotzesti sau nu!" si sa mergi apoi intr-o parte mai retrasa si sa astepti sa vina la tine!