| Mihu12 a întrebat:

Buna TPU happy
Ieri am fost cu o amica afara.Si a venit si fratele ei cu un prieten.
Ne-am plimbat noi ce ne-am plimbat.iar peste putin timp fratele acelei fete m-a chemat sa imi zica ceva.Mi-a zic ca prietenului ma place,, la fel si colega mea a zis la fel.Acel baiat este mai scund decat mine cu vreo 5 cm (infine asta nu prea conteaza)
Credeti ca ma place sau. zice doar asa?
Cand am fost sa plecam acasa ne-a dus tatal colegei mele..si in masina eu am stat langa el.Iar el tot il intreba pe prietenului daca maine mai vin.In fata nu vrea sa imi zica daca ma place, da la toti le zice asta.
Ce credeti?
Funda pentru cel mai bun raspuns :*
Scuze categoria

Răspuns Câştigător
| Chlo3 a răspuns:

Buna! Nu cred ca cineva de aici poate sa iti zica daca el te place sau nu! din cate spui tu, pare ca da. dar raspunsul poate sa ti-l dea doar elwinking

3 răspunsuri:
| cristy3991 a răspuns:

In primul rand cati ani ai?

| Dariusuu a răspuns:

Întreabă-l pe el și vei fi lămurită.

O zi superbă îți doresc.

| BonneLess a răspuns:

Cred ca te place da' e timid. Parerea mea este ca e urat sa ai un iubit mai scund decat tine, adica " il scuipi in cap si il stergi cu cotul".