| Secreet0026 a întrebat:

FUNDA!
Ieri am iesit cu colegii mei in oras. Un prieten i-a chemat si pe verisorii lui. Varul lui pe nume Bogi, se uita intr-una la mine si era foarte timid. Dupa spusele prietenului meu, Bogi nu era timid in jurul oricarei fete, insa cand m-a vazut pe mine, nu mai era in stare sa mai vorbeasca! Mai ales cand am facut cunostiinta, de am dat mana, a uitat si sa zica cum il cheama.

Voi ce credeti? Ma place?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| IoanaGabe a răspuns:

Logic!
Te placewinking

3 răspunsuri:
| ღDiissyღ a răspuns:

Cel mai probabil.

| Nicux1 a răspuns:

Parca tu nu stii, logic ca te place asa fac si eu cand plac o fata.Succes!

| Dianochka a răspuns:

Hmm,sarmanulbig grin
Da,sigur ca te-a placut daca a reactionat astfel)