| AnaM19 a întrebat:

Deci( sper sa nu va plictisesc cu povestea mea ). am fost azi la o colega acasa, si ea are un verisor mai mare cu 3 ani decat mine. Colega mea fiind cea mai buna prietena, ii spun totul, si i-am spus ca verisorul ei e dragut dar ea a inteles ca il plac si l-a chemat la ea ( eu il cunosteam de mai mult timp, si cred ca si el pe mn de pe Fb dar nu vorbisem). Cand a sunat matusa ei sa vina la ea acasa a spus ca vrea sa vorbeasca ceva cu el. ca are trebuie cu el( daca ii zicea ca sunt acolo nu mai venea) dar a mai spus ca o fata draguta il asteapta. Cand a ajuns ne-a adus mie si colegei mele cocolati de la heidi de 1 martie. A pupa-to pe verisoara-sa si apoi mi-a dat ciocolata si m-a pupat (cred ca stie ca stie ca il plac, cu toate ca de fapt nu il plac, apoi s-a dus in alta camera sa se joace cu fratele mai mic al prietenei mele... In fine. credeti ca ii place de mine? Doar intrebam.

2 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Nu cred ca e interesat de tine.
Imi pare rau.

| Sfinnx a răspuns:

Nu prea cred. Poate te simpatizeaza asa ca la prima vedere, dar gestul lui a dat dovada de educatie si bun simt. nu cred ca e ceva mai mult, nici nu are ce daca spui ca nu ati vorbit.