| anonim_4396 a întrebat:

Am o colega care este fina uni baiat pe care eu il plac. Ieri colega mea s-a dus si a chemat un baiat de la el din clasa sa vb cu mine, iar baiatul de care imi place mie a iesit si a intrebat-o daca mai are ceva de vb cu el, iar cand aceasta i-a spus ca nu a oftat(colega mea il mai intreaba cate ceva despre el sa ma informez si eu). El zice ca nu ma place deci pana la urma ce credeti ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| adsfsf a răspuns:

Nu e nu.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In mod cert nu te place, daca ti-a si spus si se si comporta ca si cum i-ai fi perfect indiferenta. Nu dispera, baiatul care sa te placa exista undeva, ai doar rabdare si il vei cunoaste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna...mai sincer daca el a spus ca nu te place inseamna ca nu te place...chiar daca este dureros... dar stii u fii indiferenta poate ca i-ai aratat prea mult ca il placi si nu i-a placut asta.fii indiferenta cu el si cand vine vb de el... poate va veni el la u. daca nu dc iti faci atatea griji cand sunt baieti multi si poate ca cel care te place pe u are aceeasi poblema.nu uita ca nu ne putem alege mereu ceea ce vrem ai grija de u pup