| AndreiPaul040300 a întrebat:

Ieri am iesit cu un prieten iubita lui, si o fata pe care o plac. Ne-am plimbat, am luat-o in brate am jucat adevar si provocare ne-am pupat reciproc (pe obraz ) etc... La sfarsit m-a sunat o fata si la sfarsitul convorbirii i-am zis " te pup pa! " Fata aceasta cu care am iesit mi-a dat o palma si mi-a zis " heei si a inceput sa rada " Exista vreo sansa sa ma placa, sa se fi suparat? Aceasta fata este apreciata de mai multi baieti mai mari decat mine >:". Exista vreo sansa sa fiu impreuna cu ea? big grin

3 răspunsuri:
| NotToday a răspuns:

Ai putea-o intreba direct care sunt sansele ca intre voi sa fie o relatie...

| maria_7379 a răspuns:

Da exista si o sansa sa fi cu ea dar totusi ar fi bine sa o intrebi si pe ea.

| BebelusMIKiY2 a răspuns:

Intreab-o pe ea cu siguranta va stii ce sa zica!