| danonino1de1capsuni a întrebat:

Daca am iesit aseara cu un baiat (A) si cu un prieten si stateam pe o banca eu si A, la un moment dat imi era frig si A m-a luat in bratele lui, adica stateam pe elhee hee si ma strangea in bratebig grin... Si cand a plecat m-a pupat p obraz (inainte nici nu ne cunosteam, eram straini, dar in timp m-am schimbat si el la felhappy E posibil sa ma placa? ) am jucat adevar sau provocare si trebuia sa=l sarut offffffff nu am avut tupeu desi mi-as fi dorit, trebuia sa-l sarut? practic ar fi fost in gluma...cred

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Mai bine ca nu l-ai sarutat...ai fi parut disperata (ceea ce nu esti, sper)cred ca te place de s-a comportat asa frumos cu tine (faptul ca nu ti-a dat geaca lui si a preferat sa te stranga în brate înseamna mult)

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Păi voi tot în glumă faceți și sex!
Jocuri periculoase ale căror reguli nu le cunoașteți.
Pa, pa.

| ATHOS a răspuns:

Te place cu certitudine!

| valy a răspuns:

Da.este foarte mare probabilitate sa te placa mult.si de sarut stai linistita...ca daca o sa fiti impreuna o sa ii'' mananci'' buzele

| Ofiintă a răspuns:

Posibil dar fi atenta

| Cristary a răspuns:

Buna!

Pai, eu cred ca asta e mai mult atractie de aceea, tipic barbateasca, stii, hormonii la varsta adolescentei umbla fara stapan, declansand dorinta aceea de a lua o fata in brate. Vezi si tu, mai asteapta sa va cunoasteti mai bine, sa nu te arunci cu capul inainte, ca s-ar putea sa ramai fara el.

Pa, pa.

| imyourdestiny2 a răspuns:

Pai da ar fi trebuit sal saruti...cine stie poate s-a suparat pe tine sau crede ca nu-l placi, intelegi?