| Chachi913 a întrebat:

Ieri am început o noua folie de AC. Mercilon. Le iau la 15:00, însă astăzi după 4 ore de la administrarea pastilei, am avut o diaree apoasa rău de tot și ma durea și burta foarte tare. Am luat un imodium și sper sa mi treacă. Intreabarea e. Mai sunt protejata? Trebuie sa iau alta pastila?

1 răspuns:
| Asistent a răspuns:

Da esti protejata 100%, pastila a ajuns in circulatia sangvina deci in sange si protectia nu se pierde prin scaun