| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU ieri cand plecat de la scoala colega mea pe care o consider si eu draguta.a pus o prietena sa ma intrebe daca ma place...dar nu inteleg de ce cand ea mi-a zis clar ca nu ar vrea sa fie cu mine nu stiu de ce mereu ma intreaba daca o consider draguta si cand vroiam sa ii spun ce cred mereu se intorcea in alta parte adica nu vroia sa se uite la minelaughing) chestia e ca pe mess e mult mai deschisa si cand o mai intreb cateodata pe mess daca ma crede dragut sau de trebuie zice ca nu stie la scoala daca o intreb se inroseste si pleacalaughing)ce credeti

Răspuns Câştigător
| Tmcn a răspuns:

E evident că e timidă. În spatele calculatorului e mult mai relaxată şi mai deschisă, tocmai de asta. Probabil te place, spune-i pe mess că o placi şi ai ceva şanse să reunoască şi ea.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ce bine ar fi sa scrii normal! Fata se distreaza si ea pe calculator si realizeaza ca realitatea e diferita.

| Cr1zzu a răspuns:

Ms mult Tmcnbig grinbig grinhappy