| Chnss a întrebat:

Hey TPU.Imi place de un baiat de o luna.Am vorbit pe mess mult. E cu mine in scoala si un coleg il cunoaste foarte bine, ii e prieten bun. El stie ca-l plac si ieri am iesit afara.Eu, el, colegul meu si inca o colega care il cunoaste.Nu stiu ce avea de tot arunca cu petarde in mine ca sa ma sperii, dar numai in mine. Apoi colega mea a plecat si am ramas doar noi 3. In fine, nu stiu cum dar mi-a zis colegul meu ca era el lipit de mine si eu nu am facut nimic. Cand a venit colega mea inapoi i-a zis si ei chestia asta si ea l-a tras pe baiat sa il intrebe daca ma place si el a zis ca : nu. in nici un caz n-o plac. Dar colegului meu i-a zis altceva, exact opusu, ca asa si asa ( adica nici ca ma place extraordinar de mult, dar nici ca nu ma place). Azi m-a sunat colegul meu si a zis ca o sa-l intrebe la antrenamentele de basket de azi daca vrea sa fie cu mine.Eu i-am zis ca e o idee proasta pentru ca o sa creada ca eu l-am pus si ca sunt o disperata. Dar ieri seara am ramas vreo 40 de minute cu el dupa ce a plecat colegul meu si cand ne apropiam putin, ne departam pe urma. Dar pana la urma l-am luat eu de mana si nu a avut reactii sa " scape". Si cand am plecat el a crezut ca glumesc si a tipat dupa mine : Te mai intorci? Eu : nu nu ma mai intorc, vino tu dupa mine daca te crezi asa tare! el : Hai intoarce-te te rog! Si apoi l-am vazut ca a alergat dupa mine dar s-a intors. Voi ce ziceti? Credeti ca merita sa incerc sa ma dau la el sau o sa ma fac de ras? fUNDA!

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Merita o sansa mai ales ca vad ca iti place de el! A apreciat indrazneala ta, si mie mi-ar place fetele cu tupeu! Care stiu ceea ce vor! Asa ca nu te lasa daca ti-ai impus asta du-o pana la capat apoi vei vedea daca s-a meritat sau nu! Asa ca eu iti tin pumnii! Bafta!

| Efixx2 a răspuns:

Interesanta poveste, la inceput vroiam sa iti spun ca nu te merita, in niciun caz, pentru ca e prea nehotarat si nu stie ce vrea ( dupa parerea mea) pe la sfarsit m-ai pus pe ganduri... nu nu merita sa te dai la el, trebuie sa il lasi sa te astepte si va veni inapoi la tine daca te place cu adevarat... succes happy