| Andraandra_8595 a întrebat:

Ieri iubitul meu m-a intrebat daca vreau sa facem sex, dar de ceva timp m-am indragostit de alt baiat, si nu i-am spus iubitului meu. I-am spus iubitului meu ca vreau sa facem sex si el s-a suparat. Eu am plecat atunci la baiatul de care sunt indragostita, la el acasa si tot discutand am inceput sa ne sarutam si totul s-a sfarsit facand sex. acum nu stiu ce sa fac, sa ma despart de iubitul meu sau sa continui sa am sex friend cu celalalt baiat?

6 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Cur*a! Macar de-l lasa-i peprietenul tau sa nu sufere ca un caine pentru ca tie iti trebuie P**a.Sorry de vorbe asta e adevar! Nu face pe victima, ca nu esti tu aceea!

| justfreelove a răspuns:

Ideea e sa iti urmezi inima si sa te duci la cel pe care il iubesti. Acuma e posibil ca el doar sa se fi folosit de tine pentru a-si satisface nevoile, dar daca iti parasesti prietenu actual (adica ii dai tu papucii) peste vreo 2 saptamani o sa poti face ce vrei cu el tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il iubesti pe prietenul tau, tii la el, si el te iubeste:atunci pastreaza-l.
Daca pentru celalalt baiat simti doar atractia fizica:abtine-te sau vorbeste cu iubitul tau si spune-i sincer ce crezi si cere-i un sfat.

| knoxfcsb a răspuns:

Cati ani ai u?

| noname29 a răspuns:

Daca esti curva atunci nu te desparti de prieten si il inseli eu nu cred ca dupa ce l-ai inselat mai poti sa il privesti in ochi

| Carlos_Roberto_1995 a răspuns:

Baloo are dreptate. vb cu el si explica-i toata situatia. st sigur k daca te iubesta va intelege si va ierta