| xRoxiie a întrebat:

Il plac pe un tip de la mine din clasa care ulterior s-a mutat in alta tara. Ne viziteaza foarte des. Este tipul de baiat mai "curvar" care se da la toate fetele. Am fost impreuna cu el mult timp, iar nu exista data in care sa vina si sa nu ne sarutam. Mai nou el place pe o tipa iar ea il iubeste enorm (nu stiu daca el chiar o place dar de multe ori o aduce in vorba) Nu vreau sa renunt la el ce as putea face? Imi face avanduri oricand are posibilitatea dar cand ea e in prejma parca sunt invizibila. NU stiu ce sa fac sad va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| costel24ro a răspuns:

Aprinde becul si cauta pe unu care sa vada ceva in tine! daca o persoana te iubeste are ochi doar pentru tine.ar trebui sa stii asta!

| xRoxiie explică:

Dau Funda !