| Ioon a întrebat:

Am si eu o problema! nu stiu ce poate fi asta! este o fata pe care o iubesc enorm, ea nu vrea sa fie cu mine impreuna, cind vb cu ea de dragoste schimba tema, ese cu mine deseori, plec la ea acasa, ne sarutam, petrecem momente fierbinti impreuna, ea zice ca nu ma iubeste dar simt ca ma iubeste sh ca tine la mine mult vad asta prin gesturile ei, ce sa fac? ce fl de relatie e asta eu nu ma pot gindi la alta nici mACAR UN PIC ajutati-ma VA ROGGG

Răspuns Câştigător
| JustFunn a răspuns:

Dragul meu prieten, in primul rand trateazo putin cu indiferenta sa fi sigur daca te iubeste, si poate ca nu vrea sa ajungeti la un alt nivel din cauza ca iti doresti foarte mult... Daca vrei sa ai l relatie serioasa cu aceasta fata nu ii spune in fata deoare ce se va speria, atat timp cat ea nu vrea sa ajunga la un alt nivel...

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dacă nu vrea să fie cu tine, de ce te primeşte acasă la ea şi pe deasupra te lasă s-o săruţi! A văzut că eşti în limbă după ea şi te subjugă total! Încearcă s-o faci geloasă cu o prietenă bună de-a ei şi vezi ce reacţii are! Baftă!

| neutrino a răspuns:

Pai dragoste cu sila nu se poate. Daca nu vrea, gata! Se pupa si ea cu tine pana gaseste pe altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fel de momente fibinti petrece-ti impreuna omule? Trebuie sa ti cont si de ce ti-a raspuns Neutrino, nu te-ai intrebat si tu daca nu cumva fata respectiva sta cu tine numai din compasiune, de cat timp sunteti impreuna si cati ani aveti?

| blueheart a răspuns:

Ce fel de fata este cea care petrece cu tine "momente fierbinti" si nu vrea sa fiti impreuna? Incearca sa nu-i mai spui ca o iubesti, poti sa-i spui ca te simti bine facnd lucrurile acestea cu ea pana va aparea fata speciala care va merita atentia ta. Fii putin mai indiferent data viitoare si vezi care este reactia cand ii vei spune lucrul acesta. Bafta! happy

| ralukuu a răspuns:

Intreab-o de ce se comporta asa cu tine? cand te mai sarutzi cu ea intreab-o ceva de ggenul: de ce ne sarutam daca nu ma iubesti? si fa-i cu ochiul. spune-i des des des de toot ca o iubesti mult... cred ca o sa iii placa. adica sper! Bafta boy!