| anonim_4396 a întrebat:

BUNA TPU!
Imi place de o fata, am intrebat-o daca ii place de mine si a zis ca ii place.
Am intrebato daca vrea sa fie cu mine, si mi-a raspuns ca vrea sa fim doar prieteni.
Din cand in cand ii mai spun ca o iubesc si ea imi zice ca si ea ma iubeste.
Pana la urma ce sa cred?:Othinking

Răspuns Câştigător
| alex17xx a răspuns:

Cea mai buna solutie este sa nu o mai bagi asa de mult in seama, sa nu te uiti la ea prea des.Asa o sa isi dea seama ca o sa te piarda daca nu actioneaza si te va cauta ea.

7 răspunsuri:
| Petrus_Bogdan_1994 a răspuns:

Ai auzit de termenul "friendzone". Nu mai scapi de aici.

| Otti12 a răspuns:

Nu prea stiu... poate ca ei ii place de tine dar ii este teama sa fie cu cineva sau poate inca nu se considera pregatita ...mai asteapta; D

| AlexJoey a răspuns:

You got friendzoned!

| slashii a răspuns:

Din c zici tu fata te iubeste, sau cel putin tine la tine dar posibil ii e frica de ce se poate int daca sunteti impreuna.Stii si tu... orice cuplu se cearta, poate ii e frica sa nu va indepartati din cauza astawhistling

| sixteen16 a răspuns:

Friendzonedlaughing))

| MaDeclarFan a răspuns:

Parerea mea de fata este ca te place doar ca amici.Iti zice ca te place si iubeste doar ca sa nu te faca sa ta simti prost si sa nu-ti zica ea cu gura ei ""Baiete, suntem prieteni si ATAT" Imi pare rau ca ti-o zic asa, dar e cel mai bine sa uiti de ea.Succes!

| Lienerth_Tobias_1999 a răspuns:

Fata ii place tine, dar ea nu este prea sigura daca tu esti baiatul potrivit. Ai rabdare si totul se va rezolva la sine insusi.