| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema! M-am indragostit de o fata care sta pe aceiasi strada cu mine.Am intrebato odata daca vrea sa fie cu mine si nu mi-a dat un raspuns,apoi am intrebat-o a doua oara daca vrea sa fie cu mine si la fel, nu mi-a dat un raspuns, m-am suparat pe ea si nu am mai vorbit cu ea.A doua zi s-a rugat de mine 2 ore sa ma inpac cu ea si sa vorbesc si nu am vrut, dar pana la urma seara m-am impacat si a spus ca vrea sa fie cu mine. Dupa ce mi-a spus ca vrea sa fie cu mine la 10 minute au venit niste prieteni si au spus sa jucam toti adevar sa u provocare, si ea a ales provocare dar fara sa fie provocata m-a sarutat, eu nu am reactionat.A doua zi am incercat sa ma port mai afectuos cu ea dar nici ea nu reactiona o tineam in brate o sarutam pe obraz dar ea nu facea niciun pas. Dupa 5 zile mi-a spus ca a spus ca vrea sa fie cu mine doar ca sa ma impac cu ea! Ce sa fac sa fiu din nou cu ea si sa o recuceresc? FUNDA! Si cred ca acum ea are pe altcineva dar simt ca si ea ma iubeste!

3 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

..Eu zic ca acestea is doar copilarii, scuza.ma cati ani ai!? Asta nu inseamna dragoste sau ca intra, devar iubesti. asta e o joaca, asa am fost cam toti in anii aceia de adolescenta, dupa parerea me spune.i ca ai vrea sa o vezi mai des..si de astea dac au ai tupeu sa.i zici in fata zii pe mass, zii ca ai multe sentimente pentru ea de drogeste, si ar trebui sa reactioneze si ea cu cv
PA

| vaali13 a răspuns:

Intreab-o si a treia oaralaughing

| all3xandrutzaaaa a răspuns:

Pai in general fetele prima data spun ori nu stiu, ori nu dau nici un raspuns chiar daca vor.cel mai bine este sa ai o discutie cu ea serioasa, sa fii sincer, sa ai spui ce simti si in functie de ce spune ea iti dai seama daca merita sau nu sa continuati relatia