| pchdinamo a întrebat:

Pff nu stiu ce sa ma mai fac am nevoie de ajutorul vostru. M-am indragostit de o fata de la mine din clasa nu stiu ce am putut vedea asea frumos la ea.Am intrebato daca sar conbina de mine si daca ii place de mine, ea a raspuns ca da.Atuncea mai multe colege au intrebato daca vrea sa ne conbinam ea a spus ca ii place de mine ca sunt foarte dragut, simpatik etc. dar ca nu poatecrying, si am intrebat-o de ce. Nu mi-a spus nikiodata ca e cu altcineva desi stiu ca e cu altcineva mi-a spus ca ma place da nu indeajuns in cat sa fie cu mine a vrut sa spuna in asea fel in cat sa se desparta de ala am tras eu concluzia. Si ala e mai mare ca mine cu 2 capuri, barba rasa, gura pana la mine la obraji. Ce ma sfatuiti ce sa ii spun cum sa ma conport de ea in cat sa se indragosteasca si ea de mine.

1 răspuns:
| Ancutzica_1406 a răspuns:

Pai nu poti sa o obligi sa te iubeasca! spune-i doar tot ce simpti dar tu spune-i intr-un loc in care sa fiti doar voi doi si nimeni sa nu mai fie spune-i ce ai pe suflet!