| anytha13 a întrebat:

Nici nu stiu de ce vreau sa va spun asta :-< si ce caut eu aici!

Deci...Am mai pus intrebari in legatura cu EL si mi sa raspuns!
http://www.TPU.ro/......teni-mele/

http://www.TPU.ro/......e-timp-nu/

Am inceput si eu sa il plac de fapt sa il iubesc! il iubesc muuuultttt!:x:x
Joi m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si i-am zis ca nu i-am explicat de ce (parinti) a zis ca a inteles.da.vinerii hoopa a aparut o fata in viata lui! Acum sunt impreuna si mie imi zice ca o iubeste. dar nu stiu.nu prea cred asta. sau:-?!
De la Pasti intr-o singura zi se poate duce totul?/:)
Acum.stie ca il iubesc si il vreau pentru mine! Ce sa fac? Ce sa ii spun?:((
Fundita cel mai bun raspuns!:D

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai eu as zice sa-ti gasesti altul! E nesimtit! S-a dus la alta desi nu i-ai zis ca il respingi ci doar nu i-ai dat o explicatie. Urat din partea lui! sad

| viiooVe a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el si sa iti dea un raspuns sincer.

Dupa parerea mea, cred ca el nu vrea decat sa iti faca in ciuda deoarece nu vrei sa fii cu el(am patit-o si eu exact la fel, si simteam aceleasi lucruru ca si tine, dar am sfarsit prin a ne certa groaznic, deoarece eu o vorbeama de rau pe amarata aia a lui pe care se presupunea ca o iubeste si de fiecare data cand vorbeam, ori eu, ori el, sau poate niciunul dar motiv de cearta se gasea, acum eu nu iti doresc si tie la fel)eu nu cred ca o iubeste.Acum poti sa il intrebi daca era adevarat cand iti spunea ca te iubeste si chestii.Sau daca nu merge in cel mai rau caz, fa-l gelos.Iesi si tu cu un baiat.Si daca te intreaba ii zici ca il iubesti mai mult decat orice pe lume.Crede-ma o sa fie foarte geloc.

Fundita :X

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Dk s-a combinat asa repede cu alta ins ca nu te iubeste.sau poate vrea sa te faca geloasa.:d

| aliona_6797 a răspuns:

Daca problema cu parinti nu mai e de actualitate atunci spune-i ca a fost o greseala sa-l lasi sa plece, ca va potriviti si ca ar fi pacat sa nu fiti impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate vrea sa te faca sa crezi ca are pe altcineva, doar pentru a te induce in eroare eu stiu? sau poate are pe altcineva, dar merita sa'ncerci... poate, daca nu'i mai dai importanta, se va intoarce singur la tine, crezand cu adevarat ca l'ai uitat sau ca ai gasit pe altcineva, ai putea sa-ti gasesti un partener fals care te place sh il consideri cat de cat dragut sh sa'i faci in ciuda, daca nu merge, categorik ar trebui sa'l uiti sh sa mergi mai departe, pentru ca viata merge mai departe, sh tu esti tanara sh mergi mai departewinkingsucces:X

| Lariii a răspuns:

Pai, daca spune ca o iubeste pe ea, cred ca ar trebui sa-l lasi balta, pate ei sunt fericiti acum. si nu ar trebui sa te bagi intre ei. cat timp exista o relatie. si daca are asa repede o alta prietena, inseamna ca nu te merita, nu te vrea. happy