| EdyEdyson a întrebat:

Salutare tpu.Am intrebato pe persoana de care imi place mult daca vrea sa fie cu mine, si mi-a zis ca se gandeste pana maine....Si eu cred ca va fi nu ca daca era da imi spunea atunci cand am intrebat-o...Ce as putea sa cred.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

69AnonimuS69 zice sa nu crezi ce a scris Viperaxris laughing el e mai breaz? O decizie de acest gen nu se da in pripa frate, trebuia, chiar tu, sa-i zici fetei ca o poti lasa si o saptama sa decida, ai va da mai multa incredere in tine. Daca te grabesti nimic nu rezolvi, acum depinde si ce intelegi tu prin a fi cu tine

| HolyPotato a răspuns (pentru anonim_4396):

În sfârșit citesc și eu un răspuns bun laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru HolyPotato):

Din partea mea, asa-i?

| HolyPotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, da smug

| 69AnonimuS69 a răspuns:

Nu-l asculta pe Viperax. Uite-te in pozele ei de fb si vezi ce scrie la descriei si din astea. Sunt gen mesaje ascunse din care iti dai seama daca te place. Gen o cologa a pus o poza gen: te indragostesti usor de cine te face sa razi, si pana la urma eu o distrez cel mai tare laughing. In fine. Asteapta raspunsul de maine. Vezi ce zice.

| mateicoca a răspuns:

Ai inceput prost, trebuia sa o saruti nu sa o intrebi. Inepe sa o eviti, astfel incat sa umble ea dupa tine nu tu dupa ea.

| zyrex a răspuns:

Hmm thinking daca spune ca in urmatoarea zi iti raspunde, inseamna ca s-o cam speriat si o vrut sa evite subiectul, si ca sa nu te faca sa astepti, a spus ca in acea zi o sa iti raspunda, cele mai sanse ar fi sa iti zica NU

| Viperax a răspuns:

Raspunsul ei va fi sigur NU. Spune-i ca a fost o prostie apoi incepe sa o eviti....cu cat o bagi tu mai putin in seama cu atat te baga ea mai mult.