| AngieFun a întrebat:

Despre ce sa vorbesc cu baiatul de care-mi place, de fiecare data cand o fac spun tampenii sau nu spun mai nimic, e urgent.

Răspuns Câştigător
| xanderblackx a răspuns:

Ia vezi el de ce este pasionat? documenteaza-te pe subiect si abordeaza-l... nu o sa vb la nesfarsit despre asta, dar din vorba in vorba o sa treceti la altceva si tot asa, te vei trezi simtindu-te atat de bine incat nici nu-ti vei da seama cate subiecte ai abordat... numai bine

5 răspunsuri:
| FlorenceVi a răspuns:

Decat sa vorbesti si sa debitezi baliverne, mai bine taci.
Neah, te sfatuiesc sa-ti stapanesti emotiile, starile in prezenta lui si sa discuti lejer, ca si cum ai vorbi cu un coleg. Atat timp cat tu esti degajata, la fel va fi si el, iar conversatia va fi detensionata.

| Adeeeeeee a răspuns:

Puteti discuta despre ce va place, ce doriti sa realizati in viata, care sunt pasiunile voastre etc. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Despre voi doi, despre natura, vezi si tu un film ceva si comenteaza despre el, sunt atatea de discutat.
Te pup!

| BlueArrow a răspuns:

Filme, muzica, hobbyuri, lucrurile comne dintre voi, scoala, localitatea in care stati

| xDirectioner5 a răspuns:

Este destul de greu sa vorbesti cu un baiat de care-ti place, stiu din experienta, dar o sa-ti zic cum fac eu, incearca sa afli de ce e interesat, sa vezi cel preocupa pe el, vorbiti despre diverse, stiu ca atunci, inima iti bate tare, nu mai stii ce sa zici, te panichezi, dar o sa vezi ca nu te mananca happy Succes sa-mi zici cum a fost