| anonimul7200 a întrebat:

Deci pana in clasa a 7-a la sfarsit (acum trec clasa a 9) eu nu vazusem aceasta fata in scoala(pentru ca e mai retrasa). si imediat cum am vazut-o m-am indragostit nebuneste de ea pe loc e foarte frumoasa si discutam in fiecare seara pe mess despre multe.ma simt cel mai bine cand vorbesc cu ea.De cand am vazut-o p ea nu mi-a mai placut de nici o fata mie imi place foarte mult de ea, nu pot sa zic in cuvinte cat de mult o iubesc, cam de fiecare data cand am ocazia ii spun ca e frumoasa alea alea si ea zice doar mersi:*. Ma intreb daca am sanse la ea si nu pot sa o uit. Imi puteti da un sfat despre cum sa fac sa o uit sa nu ma mai gandesc la ea, nu pot sa o uit. As da orice pentru ea. Doar ca in prezenta ei nu sunt eu. Nu stiu ce sa zic cand sunt cu ea si nu stiu cum sa ma comport. A, si inca ceva : semanam foarte foarte mult la toate alea. Nu i-am spus ca o iubesc pentru ca mie imi este frica sa nu imi stric relatia de prietenie cu ea. Dar nu stiu nici macar daca sa pastrez legatura cu ea si sa incerc sa o uit. am incercat sa nu ma mai gandesc la ea dar chiar nu pot jur. Chiar as face orice pentru ea. Ajutati-ma va rog eu mult. Dau funda + Vot.

2 răspunsuri:
| xWildOn3x a răspuns:

Salz Romeolaughing
Uite cum faci..Si eu am fost indragostit nebuneste dar am uitat de ea cand faceam sport, ma uitam la televizor la chestii amuzante, ieseam cu prietenii afara si am uitat de ea.
Trebuie sa-ti gasesti de lucru frate.happybig grin
GOOD LUCK!
Funda?

| Chr0me a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-i spui ce simti pentru ea.Ce ai de pierdut? oricum, decat sa o uiti si poate sa regreti mai tarziu ca nu i-ai zis mai bine ai spui si...cine stie... poate iese cevawinking