| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu...Imi place de o fata foarte frumoasa cu mine in clasa.
Intr-o zi desenam un trandafir la scoala foarte frumos ea credea ca scriu.ea nu prea ma baga in seama.Si eram singur in clasa eu cu ea si a intrebat ce tot scriu acolo nu am vrut sa arat dar tot i-am aratat desenul acela pe care il faceam (un trandafir frumos)si mi-a zis daca il fac si ei, am zis ca da...peste un timp mi-a adus coala si i-am facut.Ea se uita frumos la mine mai zambea.Iar acum cateva zile se tot uita la mine fara ca eu sa vad asta.
Intorcea privirea cum ma uitam la ea iar odata s-a uitat in ochii mei.La orice fac rade orice vorbesc imi zambeste. Unii prietenii mi-au spus ca ma place si sa imi fac curaj sa ma duc sa ii spun.Deci spuneti-mi chiar are ganduri de iubire despre mine?

Răspuns Câştigător
| Forev3rAlone a răspuns:

Nu stim neaparat daca te iubeste, insa eu iti zic sa incerci.Incercarea moarte n-are!
Mai bine ii spui, pentru ca poti risca sa te placa si sa pierzi ocazia sa ii mai spui.Asa ca, nu lasa pe maine ce poti face azi!winking
Succes! happy

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu zic ca te place si ar trebui sa vorbesti cu ea despre asta

| Retardatus9000 a răspuns:

Mersi de sfaturi!

| Ursoianu23Ovidiu a răspuns:

Incearca totusi si fa-ti curaj si intreab-o, dar daca o faci, inceraca sa fi original si fai un desen frumos pentru ca am vazut ca ii place (din ce ai spus mai sus)+cateva versuri pe desen(dar scrise de tine, nu de pe net). BAFTA!

| marQ7 a răspuns:

Eu cred ca da! Fa-ti curaj si incearca sa faci ceva, dar nu de genul asta( Vrei sa te intilnesti cu mine sau ceva) Doar te duci intri in discutii cu ea si o intrebi daca doreste sa iesiti in doi, pe urma daca zice ca da te duci si stai cu ia nu cu minile in buzunar dar o mai mingii, o mai saruti si la plecare o intrebi mai esim mine si tot asa pina o sa se dae seama singura ca doresti sa ai relatie cu ea! BAFTA!winking