| bleeaah a întrebat:

Imi place de o fata foarte mult si nu stiu cum sa ii spun(suntem in aceeasi clasa)..Care sunt semnele ca si ea ma place? ..De multe ori radem impreuna si se uita la mine si incepe sa zambeasca si eu la fel. Precizez ca amandoi suntem aceeasi zodie adica RAC. Vreau ceva sfaturi ca sa o cucerescbig grin.

Răspuns Câştigător
| Awesom a răspuns:

Nu conteaza zodia.Tu trebuie sa fii indraznet si sa stii ce vrei. Daca se inroseste cand se uita la tine e clar ca te place.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pai deja ai cucerit-o. Acum urmeaza sa o inviti la un suc in oras. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă eşti o fire mai timidă,abordeaz-o pe internet. Începe să vorbeşti cu ea,tot mai mult,iar la un moment dat o poţi invita în oraş, la o plimbare, la un suc.
Astfel, poate o să înceapă să simtă ceva pentru tine, dacă nu simte deja.
Nu te grăbi şi ia-o încet!

Succes şi o duminică frumoasă!