| VanessaVaneeXo a întrebat:

Daca un baiat se uita la mine si incepe sa zambeasca si mai multe...Ma place? Vreau sa mai spun ca am mai stat cu el (dar asta nu a fost chiar dragoste adevarata, eram mici)
Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| rominaromina a răspuns:

Da,te place! Gandeste-te daca tie iti place de cineva te gandesti la acea persoana iar daca stii ca va fi prezenta in acelasi loc cu tine o cauti cu privirea si cand o vezi te bucuri, zambesti ai vrea sa-i vorbesti.

6 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Probabil ca e doar o atractie s-au cine stie poate chiar te place.

Poate ar trebui sa il intrebi nu ai nimic de pierdut.

Toate cele bune. Vanesa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, te place!

| hunterr a răspuns:

Eu cred ca te vrea...in pat!

| mariumarius a răspuns:

Pai de la a place pana la dragoste e ceva munca.dar daca-ti "face"cu ochiu probabil ca te place.

| rominaromina a răspuns:

Da!

| StefanParvuletu1990 a răspuns:

Mare dreptate ai prietene