| maria20000023 a întrebat:

imi place de un baiat si nu sh daca si lui ii place de mine se uita la mine imi zambeste dar nu sh daca aste sunt semnele ca ii place de mine... ce sa fac sa ii spun ca vreau sa fiu impreuna?

Răspuns Câştigător
| Dirbozz a răspuns:

Cred ca trebuie sa mai astepti putin si sa devina mai clar, apoi discuta cu el, dar nu ii spune direct, doar clerizati lucrurile intre voi. Daca, dupa aceea esti sigura ca te place, il poti intreba daca vreti sa fiti impreuna.aI curaj, nu fii timida.Multa Bafta