| Korb a întrebat:

E o fata de care-mi place,cand suntem aproape unul de celalalt nu se uita in ochii mei,se uita cumva in jos si incepe sa-mi zambeasca... apoi cand suntem la ore se uita asa insistent la mine,mai ales cand nu sunt atent, credeti ca m-ar placea si ea? vreau sfaturi

Răspuns Câştigător
| TerenteFTW a răspuns:

Daca e cum spui tu, da te place dar e timida, fa tu primul pas, nu ai nimic de pierdutwinking

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E posibil sa te placa, dar asteapta si ea un semn de la tine ca poti fi capabil.

| andreicaia99 a răspuns:

Da probabil ca te place si daca face cum zici tu inseamna ca e timida si o poti aborda mai usor!

| mirelaMirelutz a răspuns:

Parerea mea este ca te place(macar putin) daca face acele lucruri, dar este rusinoasa si ii este frica ca nu cumva sa razi de ea..credhappy