| ZeusdinBanat a întrebat:

Imi place de o fata. I-am spus si m-a spus ca ma place doar ca prieten si nu vrea sa ma piarda si chestii de genul asta. Dar mi-a mai spus si ca sunt dulce, dragut, simpatic etc.
Si problema e ca nu stiu ce sa fac. I-am compus si o poezie si a zis ca-i place foarte mult si ca sunt un scump. Ce sa fac? Adica...chiar imi place de fata...

Răspuns Câştigător
| antoniaidk a răspuns:

Omg..incearca sa continui asa.o sa te ataseze mai mult de tine si pana la urma veti deveni iubiti. nu uita de complimente si prezervative

3 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Degeaba iti place de ea. Scuze ca sunt cam dura dar acesta este adevarul, cand o fata iti spune acest lucru, chiar nu este interesata de tine. Treci peste, o sa gasesti una pentru care sa faci gesturi dragute, fii sigur de asta. happy

| neutrino a răspuns:

Fata ti-a spus adevarul, nu doreste sa aiba o relatie intima cu tine si te-a refuzat politicos. Accepta-i dorinta si ramaneti prieteni, ceea ce nu-i deloc putin.

| R0R0 a răspuns:

Te complimenteaza doar ca si amic.
Adică nu vrea sa fie nimic intre voi.