| keNzoRoz a întrebat:

i-am spus unei fete de care imi place ca o iubesc, ( are prieten), am tot vorbit, imi tot zice ca sunt simpatic si dulce, si ca poate o sa se infiripe ceva.

Oare vrea sa avem o relatie in paralel cu a prietenului ei?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iti da sperante cum ca s-ar putea infiripa ceva intre voi, poate are de cand sa isi lase prietenul pentru tine

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca erai in locul celuilalt era bine? si daca o sa te accepte gandeste-te ca o sa-ti faca la fel cand o sa vina altul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Da, o să să îmfiripe acuş idila laughing
Dacă are prieten deja,nu ştiu dacă ai tu acces aşa uşor,poate-i doar drăguţă cu tine atâta tot.
Las-o mai moale bre deocamdată,nu-ţi forţa norocul,nu,nu!
Cautăţi altă prietenă,nu are rost să te bagi în viaţa altcuiva, să strici apoi o relaţie, las-o baltă mai bine, eu aşa zic, treaba voastră de aici încolo!
Te pup!

| CominxIonut a răspuns:

Nu este in regula sa fiti 3 intr-o relatie deci ori la bal ori la spital. happy

| tiflea2000denisa a răspuns:

Depinde,poate doreste sa fie draguta, sau chiar nu stie cum sa scape de baiatul ala, sau poate va place pe amandoi...

| Hallucinogen14 a răspuns:

Presupun ca nici tie nu ti-ar conveni ca prietena ta sa te lase pentru altul. Daca ea ridica coada, treaba ei. Nu-i accepta toate provocarile.