| BogatasuDeKat a întrebat:

imi place de o fata..muuuult tare, ea este cu un an mai mare decat minecrying si mi-e extrem de rusine sa intru in vorba cu ea pe facebok...afara numai zic..sunt foarte rusinos dar fata aceea o iubesc de ma gandesc mereu la ea ma uit la toate pozele ei de pe facebook si i-am dat like la toate pozele si i-am dat si niste commenturi frumoasa si din astea, am intrat aseara in vorba cu ea dar mi-e frica sa nu ma faca gen prost si din astea mie chiar imi place de aceasta fata.Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pentru linistea ta, continua pe aceeasi directie.

| MadaMadalina1234 a răspuns:

Pai..si eu am fost in postura asta. Si stiu ce sa faci. Dar am o intrebare: e in scoala cu tine?

| BogatasuDeKat explică (pentru MadaMadalina1234):

Nu.ea sta in alt cartier eu in alt cartier.