| DyanaM8344 a întrebat:

Buna,TPU! Imi place de un baiat (a fost in clasa cu mine). Mereu dadea semne ca m ar place: ma privea pe ascuns, cand vorbea cu mine se uita in jos, ori ii straluceau ochii etc. Intr-o zi ne am intalnit in autobuz (era cu mama lui) si cand sa ne dam jos, ea mi a zis ceva de genul ca nu eu nu ma dau jos pana cand nu se da si el, si imi mangaia parul in timp ce vorbea (mangaia asa in mod diabolic laughing nu stiu cum sa zic )
In fine, ce credeti? Ca el ma place si mama lui stie asta (cred ca i-a spus ca imi place de x )? Sau ce ar insemna acest gest? Mie imi venea sa ii spun ceva de dulce (adica poftim? ) dar nu am mai zis, m am abtinut.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

Te place. E timid, rusinos. De aceea se comporta asa cu tine. big grin
Stie mama lui ce zice.winking

| sirD a răspuns:

Uita evenimentul

| tigrisorul a răspuns:

Da el te place, și poate maicasa la surprins când se uita la pozele tale sau Îți trimitea vreun mesaj și știi cât de băgaciose is mamele.fii fericita ca te place și maicasa

| DyanaM8344 explică:

Am 19 ani.
Nu are numarul meu de telefon.

| CineEu924 a răspuns:

Da, te place. Cati ani ai?