| anonim_4396 a întrebat:

imi place de un baiat care este mai mare decat mine cu 10 ani si are 26... in principiu problema este ca eu nu stiu daca ii plac lui. de asemenea imi este antrenor de tenis de 2 luni. pe teren se comporta foate frumos cu mine : vorbeste frumos dar parca prea incet incat uneori il pun sa repete ce a spus, imi zambeste cand vorbeste, si mi se pare ca evita sa ma priveasca in ochi incat mai tot timpul cand vorbeste cu mine are tendinta de a se uita in jos chiar si cand ma saluta. o data i-am spus : 'sper sa ma descurc mai bine astazi ' si el mi-a raspuns : 'si eu sper din tot sufletul '. intr-o alta zi mi-a aratat special trofeul pe care la castigat. si cu toate astea cand gaseste timp liber pleaca de pe teren. din acest comportament reiese ca ii place de mine sau se comporta ca un antrenor amabil? ce sanse sunt sa ii placa si lui de mine? cum as putea sa il abordez nestiind ca eu il plac decat daca ma da de gol privirea si tonul vocii.

Specific ca nu are iubita. big grin

3 răspunsuri:
| Alcatel a răspuns:

Sa pui intrebarea asta pe site face parte din rutina ta zilnica?

| ValentinMarius21 a răspuns:

Rau... omul da dovada de bun simt, nu mai visa la el ca o faci degeaba happy

| Mansour_Yasmina_1990 a răspuns:

Esti sarita...